Купуй вітчизняне! Підтримуй українського виробника!

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Ми намагаємося, щоб оформлення замовлень в інтернет-магазині Jose Amorales було максимально комфортним. Іноді виникають ситуації, коли взуття може не підійти за розміром чи мати виробничі дефекти. Відповідно до вимог законодавства Ви можете повернути товар протягом 14 календарних днів з дня покупки.

Умови

Покупець має право на повернення та обмін товару належної якості відповідно до ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів»:

 1. 9.1. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, за винятком дня покупки. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не був у вжитку та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, видані споживачеві разом із проданим товаром.

  Переконливе прохання до оптових покупців! Будь ласка, переглядайте товар протягом 3 днів після отримання. При виявленні будь-яких дефектів повідомляйте вашому менеджеру. Обміну та поверненню підлягає розпароване взуття та взуття з фабричним браком.

 2. 9.2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару у продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
 3. 9.3. Повернення коштів клієнту здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту розірвання договору.

  Суму за чеком буде повернуто на карту, з якої здійснювався платіж після перевірки товару на відповідність вимогам належної якості.

Повернення товару (повернення грошей) неможливе, якщо:

 1. Пройшло більше 14 днів з моменту покупки.
 2. Повернений товар не є новим (є потертості, дефекти);
 3. Є ознаки стороннього втручання (спроба ремонту);
 4. Неповна комплектація товару, що повертається - відсутність ярликів, етикеток, фірмової упаковки, в якій товар був доставлений.

Переконливе прохання! Вирішивши повернути товар, зв'яжіться з Вашим менеджером і повідомте його про це. При необхідності, погодьте можливість заміни на інший товар.